Huawei, Şangay’da etkileyici bir amiral gemisi mağazası açtı

Huawei, Şanghay’ın Qiantan Taituli bölgesinde, 1800 metrekarelik alana yayılan, şimdiye kadar açtığı en büyük ve en sanatsal amiral gemisi mağazasının kapılarını açtı. Bu mağaza, tohum büyümesinden ilham alan mimari tasarımıyla dikkat çekiyor. Ultra Yüksek Performanslı Beton (UHPC) kullanılarak yapılan 16 metrelik yaprak benzeri bir cepheye sahip ve bu malzeme Louvre Abu Dhabi’de de kullanılmış. Mağaza tasarımında organik unsurlar, yapraklar ve paneller yer alıyor ve 13 pahalı cam perde duvar ile enerji verimliliği ve doğal aydınlatması artırılıyor.

Huawei’nin bu amiral gemisi mağazası, teknolojiyi sanatla buluşturuyor. Mağazanın iç tasarımı, organik büyümenin temasını sürdürüyor; silindirik sütunlar ağaç gövdelerini temsil ediyor ve doğal bir his yaratmak için sağ açılar tasarımdan kaçınılıyor. İç dekorasyonlarda kullanılan özel alçı malzemesi (GRG) ise minimalist bir estetik sunarak genç tüketicilere hitap ediyor. Bu mağaza, sadece bir perakende alanından daha fazlasını sunmayı hedefliyor; tüketicilere Huawei’nin markasını ve teknolojisini deneyimleme fırsatı veriyor.

Huawei, Şangay’da etkileyici bir amiral gemisi mağazası açtı

Müşteri deneyimini artırmak için mağaza, spor ve sağlık, evde akıllı deneyim, ses ve görüntü eğlencesi ve akıllı mobilite gibi çeşitli alanlar sunuyor. Ayrıca, Huawei’nin en son ürünleri olan Nova 12 serisi, Wanjie M9 ve Zhijie S7’yi de sergiliyor. Mağaza, ayrıca şeffaf bir ekranla donatılmış akıllı bir navigasyon sistemi sunuyor; bu sistem gerçek zamanlı çevre koşullarını gösteriyor ve müşterilere navigasyon ve konfor konusunda yardımcı oluyor.

Evcil hayvan sahipleri için mağazada özel bir dinlenme alanı bile var. Açılış gününde, mağaza anında baskı imkanı sunan fotoğraf fırsatları, avluda interaktif deneyimler ve müşterilere özel hediyeler gibi çeşitli etkinliklere ev sahipliği yaptı. Ünlü oyuncu Wan Qian açılışta yer alarak hayranlarıyla etkileşimde bulundu ve düşüncelerini paylaştı.

Huawei’nin CEO’su Richard Yu, bu mağazanın sadece ürün satmak için değil, aynı zamanda Huawei’nin marka değerlerini ve vizyonunu sergilemek için tasarlandığını vurguladı. Mağaza, Huawei’nin teknolojiyi sanatla harmanlama stratejisinin bir parçası olarak, marka imajını güçlendirme ve tüketicilere benzersiz bir perakende deneyimi sunarak onlarla derin bir bağ kurmayı hedefliyor. Bu yılın başlarında Apple da Hindistan’da ilk resmi mağazasını açmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x